Forend Petex M

forendEu-M

Forend Petex M

Teknik Özellikler;

• Paket Boyutu ( Silindir)

• Paket Çapı =21 cm

• Paket Yüksekliği =50 cm

• Paket Ağırlığı =2400 gr

FOREND-PETEX-M Aktif Paratoner , Kimyasal korozyona uğramayacak şekilde paslanmaz malzemeden yapılmıştır.

FOREND-PETEX-M, Yakalama Ucu, İyon Jeneratörü, Atmosferik Elektrotlar ve Topraklama Bağlantı Borusu olmak üzere 4 kısımdan meydana gelir. Yakalama ucu gözlenebilen en büyük yıldırım akımını taşıyabilecek kesit ve kalitede üretilmiştir. İyon jeneratörü özel epoksi reçinesi içine yerleştirilmiştir. Böylece iyon jeneratörü dış ortamın olumsuz etkilerine karşı korunmuştur. Hızlandırıcı ve atmosferik elektrotlar ,farklı potansiyelle yüklenecek şekilde tasarlanmıştır ve bu özellik ile elektrotların hem ek iyonizasyon oluşturma kaynağı hem de hızlandırıcı olarak çalışmaları amaçlanmıştır..Elektrotların sayısı ve iyon jeneratörlerinin empedansı ile yapılan düzenleme FOREND E.S.E..’lerde farklı koruma kapasitelerine izin vermiştir.

Topraklama Bağlantı Borusu, başlığın toprak bağlantısını gerçekleştirir. Aynı zamanda çatı direğine bağlantıda bu terminalin bulunduğu boru ile sağlanır.

Topraklama Bağlantı Borusu yine paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Topraklama Bağlantı Borusunun çapı ve boyutu müşteri talebine üretilebilir.

Ref. No: Malzeme Δ T:NFC-17 102’ye göre Δ T: Test sonuçlarına göre Ağırlık (kg) Yükseklik(cm)
F10117 Paslanmaz Çelik Δ T:45 μs Δ T: 51,7 µs 2,4 50